İSTANBUL ANTİKACI KİMDİR
İSTANBUL ANTİKACI KİMDİR?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul Antikacı, 30 yılı aşkın süredir İstanbul'da uzman personelleri ile sertifikalı antika koleksiyonculuğu yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

İstanbul Antikacıları arasında önde gelen firmamız 30 yılı aşkın bilgi birikim ve deneyimlerimiz ile müşterilerimize profesyonel hizmet sağlıyoruz. Satmak istediğiniz antika eserleriniz için ücretsiz keşif hizmeti sağlıyoruz. Dilerseniz de antika eserinizi değerinde nakit ödeme ile satın alıyoruz. 

İstanbul bölgesinde antika alan yerler arasında antika alım sertifikası bulunan İstanbul Antikacı, tarihi değeri bulunan her türlü eski eşyanızı hak ettiği değerinde, alıyor. İstanbul'un en geniş ve uzmanlarından oluşan antika mağazamızı ziyaret ederek de antika eşya satışını nakit alım ile yapabilirsiniz. Dilerseniz teklif formumuzu kullanarak, en iyi teklifi bizden alabilirsiniz. Portföy uzmanlarımız bulunduğunuz yere gelerek, ödemenizi nakit olarak yapmaktadır.

İstanbul Antika Pazarı, çocukluğuna dönmek isteyen, uzun yıllar önce üretilmiş ve kullanılmış ürünlerle nostalji yaşamak isteyenlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor. Antikaya merakı olan İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği pazar, antika eşyaların kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlıyor.

Antika İstanbul olarak antika eser alımında profesyonel portföy uzmanlarımızla eserlerinize hak ettiği değeri vererek, öncelikli antika mağazaları arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Hakkındaki Videoyu Oynat Pendik Antika Alan Yerler

İstanbul Antika Eşyalar

Antika eserler paranızın tam karşılığını verir. Tarihi değeri olan antika eserlerinize değerinde fiyat veriyoruz.

Hakkındaki Videoyu Oynat Antika İstanbul

İstanbul Antikacıları

Antika eserler paranızın tam karşılığını verir. Tarihi değeri olan antika eserlerinize değerinde fiyat veriyoruz.