İstanbul Antikacı

Antikacı İletişim Formu

30 yılı aşkın süredir antika sektöründe hizmet veren firmamızdan eski ürünleriniz için antikacı teklif formu aracılığı ile en iyi fiyatı alabilirsiniz.

İstanbul Antikacı İle İletişime Geçin

  SıkSorulan Sorular

  Hangi Bölgelerden Antika Alıyorsunuz?

  Şimdilik sadece İstanbul içerisinden antika eser alımı yapıyoruz.

  İstanbul'da Antikacıları Nereden Bulabilirim?

  Eski bir eşyanın hikayesini merak eden herkes en iyi antikacıları nerede bulurum sorusunun yanıtı Antika İstanbul'dur. Bir zaman tüneli içerisinde gezmek isteyen ya da antika eserini satmak isteyen antika severlerin buluşma noktasıdır

  Antika Eserimi Nasıl Satarım?

  İstanbul´un en eski ve en büyük antika pazarları arasında gösterilen Antika İstanbul'da antika ürünlerinizi değerinde fiyat teklifi alarak satabilirsiniz.

  Hangi Ürünler Antika Sayılır?

  Bir eserin antika olduğunu belirlemek için bir takım etkenler göz önünde bulundurulur. Uzmanlar 100 yaşın üzerindeki her şeyin klasik antika olarak sınıflandırılabileceği konusunda uzlaşıyorlar. Bu nedenle eserin yaşı antika halı statüsüne girmesinde önemli bir kriterdir.

  Antika Eserler Nelerdir?

  Antika eserler arasında, tarihi değeri olan kilim, halı,gümüş, takı, mücevher, tablo, yağlı boya, plak, gramafon, mobilya, kitap, ) örneğin osmanlı kitapları), saat gibi ürünler sayılabilir.